fbpx

kto tworzy bachata academy?

Dawid Gnatowski

Dawid Gnatowski jest tancerzem, który ukończył studia na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz szkolenia z komunikacji i wystąpień publicznych.
Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem:

  • przygotowuje i nagrywa choreografie,
  • trenuje tancerzy na zawody,
  • udziela lekcji prywatnych
  • pomaga realizować indywidualne cele.

Najlepszym przykładem jest Katrina, której historię możecie poznać na blogu.
Katrina, kobieta, która po sześciu godzinach lekcji prywatnych z Dawidem, zachwyciła wszystkich i nikt nie chciał uwierzyć, że udało jej się to osiągnąć bez wcześniejszego przygotowania.

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium.

Jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Pisze liczne artykuły, nagrywa filmiki i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.

Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017

#Najczęściej polecany instruktor!