Bachata Academy

Bachata Academy to Twoje miejsce w Internecie, które oferuje lekcje bachaty online na każdym poziomie zaawansowania. Daje możliwość odświeżenia zdobytych informacji zawsze, kiedy przyjdzie Ci na to ochota, zadawania pytań i swobodnej komunikacji.

Akademia powstała z inicjatywy Dawid Gnatowskiego, który od zera stworzył innowacyjny program nauczania przyjazny dla każdego, z którego do tej pory mogli korzystać najlepsi socjalowi tancerze na lekcjach prywatnych. Stworzył dla Ciebie miejsce, w którym rozwiniesz swój taneczny potencjał.

Jak sam mówi, gdyby miał okazję zaczynać przygodę z Bachata Academy, jego nauka skróciłaby się czterokrotnie!

Z jego usług i doświadczenia korzystają największe szkoły w Polsce. Kilka lata temu Dawid zaczynał od zajęć, na które przychodziło po osiem osób, w sześć miesięcy sprawił, że na te same zajęcia przychodzi ponad sześćdziesiąt osób!

Kto tworzy Bachata Academy

DAWID GNATOWSKI PIONIER W DZIEDZINIE MEN STYLINGU W POLSCE

Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem:

szkoli instruktorów,
trenuje tancerzy na zawody,
prowadzi autorskie warsztaty z Men Stylingu,
pomaga realizować indywidualne cele.

Pisze liczne artykuły, vloguje i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.

Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium. Właśnie wtedy zrozumiał, że udało mu się to osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy nad rozwojem swojego stylu.

Teraz jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Chcesz do nich dołączyć?

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017

2500
Fanów na facebooku
11
Lat doświadczenia
1023
Odsłon kursów
42
Polecenia

Dołącz do newslletera i zyskaj 10% zniżki na dowolny kurs!