O Bachata Academy

Dawid Gnatowski

2500
Fanów na facebooku
11
Lat doświadczenia
1023
Odsłon kurów
42
Polecenia

“Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu. .”

Dan Brown

Ton Brown

Bachata Academy

Bachata Academy to Twoje miejsce w Internecie, które oferuje lekcje bachaty online na każdym poziomie zaawansowania. Daję możliwość odświeżania zdobytych informacji zawsze, kiedy przyjdzie Ci na to ochota, zadawania pytań i swobodnej komunikacji.

Dawid Gnatowski to wspaniały tancerz i instruktor, który od zera stworzył innowacyjny program nauczania przyjazny dla każdego, z którego do tej pory mogli korzystać najlepsi socjalowi tancerze na lekcjach prywatnych. Stworzył dla Ciebie miejsce, w którym rozwiniesz swój taneczny potencjał.

Jak sam mówi, gdyby miał okazję zaczynać przygodę z Bachata Academy, jego nauka skróciłaby się czterokrotnie!

Z jego usług i doświadczenia korzystają największe szkoły w Polsce. Kilka lata temu Dawid zaczynał od zajęć, na które przychodziło po osiem osób, w sześć miesięcy sprawił, że na te same zajęcia przychodzi ponad sześćdziesiąt osób!

Kto tworzy Bachata Academy

DAWID GNATOWSKI PIONIER W DZIEDZINIE MEN STYLINGU W POLSCE

Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem:

szkoli instruktorów,
trenuje tancerzy na zawody,
prowadzi autorskie warsztaty z Men Stylingu,
pomaga realizować indywidualne cele.

Pisze liczne artykuły, vloguje i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.

Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium. Właśnie wtedy zrozumiał, że udało mu się to osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy nad rozwojem swojego stylu.

Teraz jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Chcesz do nich dołączyć?

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017