Warsztaty

Men Stylingu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ty też jesteś nieśmiały i masz problemy z poznawaniem kobiet?

Gadka to twoja słaba strona, ale chcesz poznawać kobiety?

A może chcesz lepiej wyglądać w tańcu?

Kiedyś sam byłem na twoim miejscu i powiem Ci, że dobre prowadzenie to nie wszystko. Znasz pewnie powiedzenie jak Cię widzą tak Cię piszą? To nie pozwól, zrobić złego pierwszego wrażenia, bo od niego zależy czy będzie następne, zgadzasz się ze mną?

Wiem jak Ci pomóc, ponieważ byłem na Twoim miejscu i wypracowałem plan, który ma sprawić, że przekażesz swoim tańcem wszystkie cechy, których pożądają partnerki. Zaczniesz lepiej wyglądać, w tańcu i zwrócisz uwagę wszystkich.

Przestań skrolować facebooka, przeczytaj program, zapisz się i zacznij dobrą zmianę!

8.11 NIEDZIELA 12-15

PROGRAM

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Autorski program nauczania

Najczęściej polecany instruktor

BODYMOVEMENT BACHATOWY

Nasze zajęcia od razu zaczną się od praktycznych izolacji, które mają ogromne przełożenie na jakość Twojego tańca, co za tym idzie na twój unikalny styl!

Pokaże Ci tylko praktyczny 100% bachatowy movement, którego ćwiczenia doprowadzą Cię do absolutnego mistrzostwa w Men Stylingu!

Ucząc się od najlepszych tancerzy bachaty na świecie wyodrębniłem 4 różne style. Każdy charakteryzuje się inną pracą twojego ciała i każdy z nich może rewelacyjnie wyglądać na Tobie!

Na warsztatach pokażę Ci je wszystkie!

PRAKTYCZNE FOOTWORKI

Wszyscy najlepsi bachatero używają footworków, żeby doprawić swój taniec. Najlepsi używają ich prowadząc proste kombinację partnerce lub zostawiając wolność kobiecie. Obie formy są dobre i sprawdzają się na różnym poziomie.

Chcesz wiedzieć kiedy korzystać z jednej, a kiedy z drugiej techniki? Jakie footworki sprawdzają się najlepiej? Ile powinien trwać dobry footwork i jak go wystailingować? Wszystkie odpowiedź znajdziesz na warsztatach!

ZOSTAŃ ARCHITEKTEM STYLU

Zostań architektem stylu i sam łącz bodymovement z wybranymi footworkami, tak żeby powstał twój unikatowy styl! To możliwe, tylko wymaga pracy w domu. Pokażę Ci jak ja to robię! Dodatkowo odpowiem na twoje wszystkie pytania i ułożę Ci utrwalająca sekwencję treningową, żebyś niczego nie zapomniał!

BONUS!

Dostęp do darmowych konsultacji online przez miesiąc po warsztatach o wartości 1000 zł!

Dostęp do tajnej grupy z materiałami z warsztatów i cennymi wskazówkami o wartości 250 zł!

O MNIE

DAWID GNATOWSKI

PIONIER W DZIEDZINIE MEN STYLINGU W POLSCE

Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem:

  • szkoli instruktorów,
  • trenuje tancerzy na zawody,
  • prowadzi autorskie warsztaty z Men Stylingu,
  • pomaga realizować indywidualne cele.
Pisze liczne artykuły, vloguje i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.

Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium. Właśnie wtedy zrozumiał, że udało mu się to osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy nad rozwojem swojego stylu.

Teraz jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Chcesz do nich dołączyć?

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017


#Najczęściej polecany instruktor!

CENNIK

INWESTYCJA W WARSZTATY TO JEDYNIE 80 ZŁ ZA 3 GODZINY ZAJĘĆ.

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ NA NR KONTA:

51 1870 1045 2078 1023 5762 0001

NEST BANK, DAWID GNATOWSKI

TYTUŁEM: IMIĘ NAZWISKO / MEN STYLING

POTWIERDZENIE NALEŻY WYSŁAĆ FORMULARZEM, KTÓRY ZNAJDUJĘ SIĘ PONIŻEJ.

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ 08.11.20R (NIEDZIELA) W GODZINACH 12:00-15:00, W ABRA STUDIO! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

*ZASTRZEGAM PRAWO DO ODWOŁANIA WARSZTATÓW, Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH ODE MNIE, W TAKIM PRZYPADKU ŚRODKI ZOSTANĄ ZWRÓCONE PRZELEWEM W CAŁOŚCI.

WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE!

Pamiętaj o załączeniu dowodu wpłaty. Po wysłaniu zgłoszenia na twój adres email dostaniesz link do tajnej grupy na facebooku, na której będą wskazówki jak się dobrze przygotować do zajęć z Men Stylingu!

Wszystkie dane są niezbędne do przyjęcia twojego zgłoszenia na warsztaty i kontaktu z Tobą w ważnych sprawach min. przypomnieniu o terminie, tajnej grupie na facebooku, zmianie terminu.

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Najczęściej polecany instruktor

Autorski program nauczania