MEN STYLING przetestuj kurs o wartości 100 zł

Zapisz się

Kurs składa się z trzech lekcji i trwa trzy dni!

oPEN - CLOSE

Jest to podstawowy krok, odpowiedni do rozpoczęcia swojej przygody z men stylingiem. W kursie nauczę Cię dwóch jego podstawowych wersji, z których korzystam od 10 lat! Pokażę Ci również, kiedy z nich korzystać w tańcu z partnerką i jak je udoskonalać w poszukiwaniu swojego stylu.

Puntalo

Kolejnym wyzwaniem dla Ciebie będzie nauka jednego z moich ulubionych stylingów – puntalo. Jest niebywale prosty, a zarazem zjawiskowy. W kursie pokażę Ci aż 4 jego wersje. Oczywiście nauczę Cię jak go poprowadzić!

Kombinacja

Ostatnia lekcja skierowana będzie na łączenie poznanych elementów i trening z muzyką. Pokażę Ci, jak połączyć wszystkie poznane stylingi w jedną całość, żebyś mógł je wykorzystać na najbliższej imprezie!

Brzmi dobrze?

Zapisz się NA KURS!

Kto będzie twoim nauczycielem?

Dawid Gnatowski

Dawid Gnatowski jest tancerzem, który ukończył studia na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz szkolenia z komunikacji i wystąpień publicznych.
Od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem:

  • przygotowuje i nagrywa choreografie,
  • trenuje tancerzy na zawody,
  • udziela lekcji prywatnych
  • pomaga realizować indywidualne cele.

Najlepszym przykładem jest Katrina, której historię możecie poznać na blogu.
Katrina, kobieta, która po sześciu godzinach lekcji prywatnych z Dawidem, zachwyciła wszystkich i nikt nie chciał uwierzyć, że udało jej się to osiągnąć bez wcześniejszego przygotowania.

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium.

Jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Pisze liczne artykuły, nagrywa filmiki i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. Aktywnie udziela się w social mediach, promując piękno bachaty sensual.

Sam uważa, że taniec jest kolorem życia, a przejście do tanecznego świata porównuje z przejściem przez magiczną bramę, za którą wszyscy są uśmiechnięci, życzliwi, a podziały i status społeczny nie mają znaczenia, gdyż liczy się tylko wspólna pasja – taniec!

Osiągnięcia Dawida:
1st place Social Competition 2016
1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017
3 rd place Bachata Stars Poland 2018
4 th place Social Competition France 2017

#Najczęściej polecany instruktor!

Zapisz się na DARMOWY KURS men stylingu