10 unikatowych lekcji Men Stylingu

Co zawiera kurs?

oPINNIE UCZESTNIKÓW MOICH KURSÓW

Na zajęcia prowadzone przez Dawida uczęszczam od ponad 2 lat. Trafiłem do niego po 3 miesięcznym "stażu" bachatowych i zdecydowanie mogę powiedzieć, że był to najlepszy kierunek. Dawid jako instruktor na swoich zajęciach skupia się dokładnym wytłumaczeniu poszczególnych elementów, czytelnym prowadzeniu i przede wszystkim - wysokiej jakości ruchu. Wystarczy spojrzeć jak on tańczy... 😍
Karol Trybalski
Programista
Dawid jest najwyżej półki instruktorem i tancerzem w Polsce.
To doskonały pedagog, metodyk z indywidualnym podejściem, które przekłada się na dynamiczny rozwój każdego z jego kursantów.
Ich późniejsze sukcesy i osiągnięcia poziomu instruktorskiego tylko potwierdzają ten fakt.
Kamik Piekarski
Instrukror bachaty
Zaczynając swoją przygodę z Bachatą szukałem przez pewien czas instruktora, który będzie posiadać odpowiednie umiejętności, wiedzę oraz to coś… Czym jest „to coś”? Wyjątkowy styl Dawida jest tym czymś. To tancerz z mocnym męskim akcentem. Każde zajęcia z Dawidem to ogromna dawka wiedzy i umiejętności. Wychodząc z zajęć zawsze mam poczucie, że uczę się od najlepszego instruktora Bachaty.
Rafał Wrzeszcz
Informatyk

10 unikatowych lekcji Men Stylingu

 Jako pionier w rozwoju męskiego stylu twórca bachata academy i dwukrotny zwycięzca bachata social competition zapraszam Cię do mojego kursu!

W pierwszej części nauczysz się ruszać i izolować poszczególne części ciała, które będą niezbędne do wykonywania efektownych stylingów i footworków. Będzie to baza na pozostałe części kursu. Dostaniesz zestaw ćwiczeń, które w krótkim czasie sprawią, że Twój styl nabierze kolorów. Są to ćwiczenia, którymi dzielę się z najlepszymi bachateros na lekcjach prywatnych.

Druga część kursu opiera się na bodymovemencie z pierwszej części zajęć. Dostaniesz praktyczne footworki do wykorzystania w dowolnym momencie w tańcu z partnerką. Gotowce, które dzięki pierwszej części kursu zaczną wyglądać efektownie i doprowadzą partnerki do rumieńców.

Bonus!
W kursie pokazuje jak wykorzystać wszystkie footworki
w tańcu z partnerką!

Cena

150,00
99
99
Dożywotni dostęp
  • 10 unikatowych lekcji Men Stylingu
  • Dożywotni feedback online
  • Prowadzalne footworki
  • Ćwiczenia na idelany basic