zapisz się na Prywatne zajęcia

Zapisz się do akademii

Zacznij rozwijać swój talent!

Skorzystaj z

Zawsze marzyłeś/aś o tanecznym rozwoju i wsparciu ze strony jednych z najlepszych instruktorów, jednak nie miałeś na to czasu, brakowało Ci pieniędzy lub w Twoim mieście nie było zajęć z bachaty?

Teraz możesz to nadrobić i czerpać najnowszą wiedzę ze źródła, zawsze wtedy, kiedy przyjdzie Ci na to ochota! Kliknij i poznaj szczegóły!

Dostęp do tanecznej wiedzy jeszcze nigdy nie był tak powszechny! Dołącz do mojej grupy na facebooku, w której dzielę się darmową wiedzą, lub wyślij do mnie wiadomość, a odpowiem na Twoje pytania i udzielę indywidualnych wskazówek.

Lekcje indywidualne polecam szczególnie osobom, które chcą przyspieszyć swój rozwój i zależy im na doskonałej technice tańca.

Indywidualne podejście i korygowanie błędów w każdej sekundzie tańca, każdego ruchu, który tego wymaga, nie pozwolą na nabranie złych nawyków. Już po kilku lekcjach indywidualnych nabierzesz solidnych podstaw oraz poczujesz pewność i swobodę w tańcu.

Bachata academy

Twój talent rozwinie jeden z najlepszych instruktorów
w Polsce!

Dawid Gnatowski to wspaniały tancerz i instruktor, który od zera stworzył innowacyjny i przyjazny dla każdego program nauczania, z którego do tej pory mogli korzystać najlepsi socialowi tancerze na lekcjach prywatnych. Stworzył dla Ciebie miejsce, w którym rozwiniesz swój taneczny potencjał.

Bachata Academy to Twoje miejsce w Internecie, które oferuje lekcje bachaty na każdym poziomie zaawansowania. Dodatkowo umożliwia zadawanie nurtujących pytań, swobodnej komunikacji.

Dawid jak sam mówi, gdyby miał okazję zaczynać przygodę z Bachata Academy, jego nauka skróciłaby się czterokrotnie!

Z jego usług i doświadczenia korzystają największe szkoły w Polsce. Kilka lat temu Dawid zaczynał od zajęć, na które przychodziło po osiem osób, w sześć miesięcy sprawił, że na te same zajęcia przychodzi ponad sześćdziesiąt osób! 

Więcej o Dawidzie i jego osiągnięciach znajdziesz w sekcji O Nas.

 #Najczęściej polecany instruktor!

rozwój zaczyna się tutaj

darmowe zajęcia online

3 darmowe lekcje Men Stylingu

Zaufali mi:

bądźmy w kontakcie!

Masz pytania?

Możesz napisać do mnie w dowolnej sprawie, jak Ci mija dzień, lub czego jeszcze chcesz się nauczyć. Bądźmy w kontakcie!